Priemyselné počítače a tablety

Najpredávanješie produkty

Zobrazené produkty

UNIQ PC 190 | SINGLE CORE | USB, LAN, RS-232

Nový produkt

Multimediálny all-in-one počítač Uniq PC 190.

Viac detailov

1 024,56 € s DPH

Nový multimediálny all-in-one počítač s 19" uhlopriečkou prináša unikátne možnosti do odblasti s náročnými prevádzkovými podmienkami. Celokovová konštrukcia s krytím IP65 pri jeho elegantnom vzhľade zabezpečuje bezproblémovú mechanickú odolnosť aj v prípade prostredia so striekajúcou vodou či zvýšenou prašnosťou. Je ideálny pre tých, ktorí pri svojej práci potrebujú veľkú zobrazovaciu plochu napr. pre výrobnú dokumentáciu, alebo čo najviac ovládacích prvkov a objektov. Prostredníctvom kapacitného dotykového displeja možno komunikovať s počítačom všetkými prstami súčasne.

Ovládanie:

Uniq PC 190 je panelový počítač s LCD monitorom a dotykovým panelom. V originálnom dizajne sa ukrýva jedno z najtenších priemyselných all-in-one riešení, ktoré ponúka rôzne funkcie. Odolný kapacitný dotykový panel má funkciu multitouch – ovládanie počítača všetkými desiatimi prstami súčasne. Užívateľ dokáže zároveň otáčať obraz, zväčšovať objekty, či rýchlo presúvať obrázky. Komunikáciu s externým prostredím umožňujú zabudované reproduktory, kamera a mikrofón.

Nízka spotreba energie:

Jedinečnou vlastnosťou Uniq PC 190 je pasívne chladenie. Vďaka uzavretému systému bez otvorov, rotujúcich a pohybujúcich sa častí je prevádzka panela tichá s minimálnou mierou poruchovosti, čo predlžuje jeho životnosť. Je prakticky bezúdržbový a tým významne zvyšuje bezpečnosť a stabilnosť prevádzky. Jeho spotreba je 10-krát nižšia v porovnaní s bežnými počítačovými systémami.

Kompletne vodeodolný:

Uniq PC má vysokú mechanickú odolnosť panela. Uzavretá kompaktná konštrukcia s triedou ochrany IP65 chráni počítač pred prachom, striekajúcou vodou a otrasmi. Tým je vhodný do náročných prevádzkových podmienok. Navyše jeho údržba je maximálne rýchla a jednoduchá. Stačí umyť vlhkou utierkou a tekutými čistiacimi prostriedkami.

Vysoký výkon

Procesory Intel ponúkajú výhodnú kombináciu minimálnej spotreby a vysokého výkonu. Procesory Intel sú kompatibilné s operačnými systémami Windows XP, Windows XP Embedded, Windows Vista, Windows 7 alebo Linux. Uniq PC poskytuje konfigurovateľné pripojenie čítačky magnetických kariet, Dallas Key na identifikáciu prístupu k PC, či RFID reader napríklad pre evidenciu dochádzky alebo pre prístupové terminály.

Viacero spôsobov uchytenia:

Kompaktné uchytenie a tvar počítača ponúka lepšiu ergonómiu pracovného prostredia. Moderný a nastaviteľný stojan umožní prispôsobiť jeho umiestnenie. Možnosť voľby je z viacerých typov stojanov Tube Holder. Takisto pre umiestnenie na stôl a stenu, ale aj štandardné VESA uchytenie alebo pomocou kĺbu. Polohovanie je variabilné v rozpätí 30°. Uniq PC poskytuje bezpečné uchytenie a pripojenie cez multikonektor. Bráni tak náhodnému vytiahnutiu napájacieho kábla. V prípade poruchy je vďaka multikonektoru možná rýchla a jednoduchá demontáž počítača

  Trieda ochranyIP65 (celé zariadenie), dotykový panel odolný voči poškriabaniu, antibakteriálny náter (voliteľný)
  Chladeniepasívne, bezventilátorové
  Typ displejakapacitný Touch window (10-prstový multitouch)
  Uhlopriečka 19" TFT
  Rozlíšenie1440 x 900 px
  Pomer strán16:10
  HDD500 GB
  SSD64 GB / 120 GB (voliteľné)
  VGA1x (voliteľné)
  WiFiáno, 802.11 b/g/n
  Bluetootháno, BT 4.0 (voliteľné)
  RS-2322 až 3 (voliteľné)
  Audio in/outnie/áno
  UchytenieVESA 100, Tube Holder 50 alebo 130 cm, kĺbové uchytenie
  Prevádzková teplota0 až 40°C
  Relatívna vlhkosťmax. vlhkosť 80 % pri teplote 35°C a menej
  Farbabiela/šedá/čierna
  Rozmery Š x V x H466 x 347,4 x 83,5 mm
  Hmotnosť7 kg
  Napájanie12 V
  Operačný systémWindows 7,8
Path: > > > UNIQ PC 190 | SINGLE CORE | USB, LAN, RS-232