Registračné pokladnice

Najpredávanješie produkty

Zobrazené produkty

Euro-50 Medi

60284

Nový produkt

Pokladňa je určená hlavne pre lekárov, stomatológov a veterinárov. Obsahuje 100 účtovných položiek.

Viac detailov

358,80 € s DPH

Podľa zákona č. 289/2008 Z.z. môžu uvedenie novej fiskálnej pokladnice do prevádzky vykonávať len oprávnené servisné organizácie (SO) zapísané v registri DR SR.

Využite našu službu Fiskalizácia registračnej pokladnice pri kúpe pokladne!

Pokladnica Euro-50Medi je špeciálne prispôsobená potrebám pre lekárov, stomatológov a veterinárov. Pokladnica má moderný nadčasový dizajn, odolnú klávesnicu a 100 účtovných položiek. Jej výhodou je funkcia fiškálnej tlačiarne prepojenej s PC. Lekári tak môžu naďalej využívať svoj špecializovaný softvér, aktuálne od spoločností: VYPTECH s.r.o., SOFTPROGRES s.r.o., PROSOFT s.r.o. a CGM (CompuGroup Medical).

Obsah balenia

 • podrobný používateľský manuál
 • SD karta pre archiváciu elektronického žurnálu
 • CD s aplikačným softvérom
 • certifikát podľa zákona č. 289/2008 Z. z.
 • záručný list
 • 1 ks termo pásky
 • adaptér

Moderný a nadčasový vzhľad pokladnice

Moderný a nadčasový vzhľad registračnej pokladnice Euro-50Medi vo vašich zákazníkoch zanechá dojem moderného obchodníka.

Ergonomický tvar

Registračná pokladnica Euro-50Medi je nielen moderná a nadčasová, ale zároveň je aj špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke.

Kvalitná silikónová klávesnica s veľkými klávesmi

Registračná pokladnica Euro-50Medi má ľahko udržiavateľnú silikónovú klávesnicu, ktorá svojimi veľkými klávesmi umožňuje pohodlnú obsluhu a zadávanie údajov do pokladnice pre jej jednoduchšiu obsluhu aj v náročnejších prevádzkových podmienkach nielen pri ambulantnom predaji v exteriéri.

Jednoduché a intuitívne menu

Požiadavka jednoduchej obsluhy registračnej pokladnice a rýchleho zaškolenia personálu je používateľmi najviac požadovanou vlastnosťou registračných pokladníc. Euro-50Medi má úplne nové ovládacie menu, prostredníctvom ktorého je programovanie pokladnice maximálne jednoduché.

Dvojriadkový displej účtujúceho

Dvojriadkový displej účtujúcemu umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím má lepší prehľad o aktuálne účtovanej položke.

Zákaznícky displej s dobre viditeľnými číslicami

Registračná pokladnica Euro-50Medi sa na svoje malé rozmery vyznačuje dostatočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice, ktoré sa zobrazujú na displeji sú dostatočne veľké a dobre čitateľné.

Jednoducho vymeniteľná batéria

Naozaj mobilným a nezávislým od elektrickej siete sa stanete vďaka jednoducho vymeniteľnej batérii bez nutnosti rozoberania pokladnice.

Slot pre pamäťovú kartu

Registračná pokladnica Euro-50Medi sa vyznačuje aj možnosťou využívania pamäťovej SD karty na import a export tovarových položiek.

Ľahko prenosná a vždy po ruke

Registračnú pokladnicu Euro-50Medi môžete mať vždy po ruke prostredníctvom popruhu, ktorý ľahko upevníte na pokladnicu a prenášať ju a používať môžete dokonca aj zavesenú na krku alebo cez plece.

Odolná voči otrasom

Pokladnica Euro-50Medi je odolná voči otrasom, preto je vhodná na používanie aj v náročnejších prevádzkových podmienkach.

Pohodlný Drop-In systém

Moderný drop-in systém na registračnej pokladnici sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky. Drop-in systém zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní položiek tovaru.

USB pre jednoduchšiu komunikáciu s PC

Najnovšie technológie umožňujú, aby aj malá prenosná registračná pokladnica Euro-50Medi bola štýlová, plná najnovších obchodníckych funkcií a prispôsobivá vašim predstavám. K štandardným sériovým rozhraniam (RS-232 a RS-485) je k dispozícii aj USB, pretože novšie počítače a notebooky už častokrát nie sú vybavené sériovým rozhraním. Komunikácia prostredníctvom USB konektora zjednoduší pripojenie k PC a umožní rýchlym a pohodlným spôsobom naprogramovanie celej pokladnice. Komunikácia s počítačom je tak spoľahlivejšia a lacnejšia, pretože nepotrebujete používať rôzne prevodníky.

Spoľahlivá a rýchla termo tlačiareň

Termo (tepelná) tlač je oveľa rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov! Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. Kvalitné termo pásky Elcom vám garantujú stálosť tlače na účtenkách minimálne 5 rokov! Správne skladovanie účtenky nájde každý zákazník na zadnej strane vydanej účtenky.

Podľa požiadaviek zákona

Registračná pokladnica Euro-50Medi je v súlade s platnou legislatívou a spĺňa požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Elcom garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.

  Počet tovarových položiek100
  Možnosť rozšírenia PLUnie
  Zásoby PLUnie
  Počet tovarových skupín (DPT)20
  Počet pokladníkov10
  Práva pokladníkovprístup do režimov X, Z, T, P
  Počet úrovní DPH4
  Funkcia náhľadu PLU a vyhľadávania PLU počas predaja v R režimenie
  Počet znakov v názve PLU24
  Horné textové logo9 riadkov
  Dolné textové logonie
  Počet znakov v riadku loga24
  Veľké a malé, zvýraznené, zvláštne znakyáno
  Jazyk programovaniaSK
  Jazyk na účtenkáchSK
  Jazyk na uzávierkachSK
  Uzávierkydenné, prehľadové, intervalové, PLU, DPT, pokladníkov, flash, zásuvky
  Tréningový režimáno
  Pamäťová kartaáno
  Elektronický žurnáláno
  Displej účtujúceho2x16 znakov bez podsvietenia
  Displej zákazníka10-miestny bez podsvietenia
  Základná klávesnicaneprogramovateľná, 30 klávesov
  Rozšírená klávesnicanie
  Priemerná rýchlosť tlače12 riadkov/s
  Šírka pásky57mm
  Spôsob výmeny páskydrop-in
  Maximálny návin pásky45mm
  Tlač EAN kódovnie
  Adaptér100-240 V / 12 V DC, 1A
  Akumulátor2000 mAh / 7,4 V
  Spotreba energiemax. 10 W
  Komunikačné rozhranie1x USB, 2x RS-232 (voliteľné)
  Funkcia fiskálnej tlačiarneáno
  Tlač QR kódov na bločkovú lotériuáno
  Komunikačné protokoly ATOS NVIS + Verifon (Tatra banka, ČSOB)áno
  Farbasvetlá
  Rozmery Š x V x H140 x 90 x 217 mm
  Hmotnosť0,65 kg
  Záruka24 mesiacov
Path: > > Euro-50 Medi

Súvisiace články