e-kasa pokladnice

Najpredávanješie produkty

Zobrazené produkty

Euro-50 i/O Cash svetlá

60280

Nový produkt

Jednoduchá 10 položková pokladnica je najlepším riešením pre podnikateľov pri úhrade faktúr.

Viac detailov

307,20 € s DPH

Euro-50 Cash je e-kasa pokladnica, ktorá je špeciálne vyvinutá pre evidenciu úhrad faktúr. Je ideálnym riešením pre podnikaťeľov, ktorých povinnosťou je evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti.

Použitie registračnej pokladnice:

- maloobchody, obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré majú v ponuke  služby a spotrebný tovar do 10 položiek (parkoviská, čistiarne, opravárne, kaderníctva, stánkový predaj,... a pod.)

Obsah balenia:

 • podrobný používateľský manuál
 • CD s aplikačným softvérom
 • certifikát podľa zákona č. 289/2008 Z. z.
 • záručný list
 • 1 ks termo pásky
 • adaptér

Jednoduchá evidencia úhrady faktúr

Elektronická registračná pokladnica Euro-50 Cash patrí medzi najvýhodnejšie riešenie pre podnikateľov, ktorých povinnosťou je evidovať úhrady faktúr na elektronickej registračnej pokladnici. Umožňuje evidenciu úhrady faktúr z personal computer. Pokladnica spĺňa všetky požiadavky, ktoré stanovuje zákon č.289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov.

Ergonomický tvar pokladnice

Moderný a ergonomický dizajn pokladnice Euro-50 Cash zaručí rýchle a jednoduché účtovanie vo vašej prevádzke. Pokladnica je špeciálne navrhnutá pre pohodlné držanie a používanie v ruke. Pokladnica je prenosná.

Jednoduchosť ovládania registračnej pokladnice

Registračná pokladnica sa programuje prostredníctvom intuitívneho menu, ktoré umožňuje jednoduché ovládanie pokladnice a zároveň rýchle zaškolenie personálu. Editovanie textov je rýchle, jednoduché a pohodlné, čo oceníte pri úhrade faktúr hlavne v hotovosti.

Klávesnica

Dôležitou vlastnosťou tejto prenosnej registračnej pokladnice je jednoduchá údržba klávesnice a menej nečistôt medzi jednotlivými klávesmi, ktorá uľahčí prácu v teréne ako aj jej celkovú a komplexnú údržbu.

Zákaznícky displej s dobre viditeľnými číslicami

Registračná pokladnica Euro-50 Cash sa na svoje malé rozmery vyznačuje dostatočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice, ktoré sa zobrazujú na displeji sú dostatočne veľké a dobre čitateľné.

Dvojriadkový displej

Dvojriadkový displej registračnej pokladnice zobrazuje názov a hodnotu tovaru, čo umožňuje účtujúcemu lepší prehľad o aktuálne účtovanej položke.

Nezávislosť a flexibilita

S registračnou pokladnicou Euro-50 Cash sa vo svojej prevádzke stanete mobilným a nezávislým od elektrickej siete. Ľahko vymeniteľná a nabíjateľná batéria s výdržou až 12 hodín nepretržitého účtovania  umožní aj po výpadku elektrickej energie pokračovať v práci niekoľko hodín. 

SD karta

Registračná pokladnica Euro-50 Cash disponuje pamäťovou SD kartou, ktorú môžete použiť pre dočasné zálohovanie elektronického žurnálu ako aj pre import a export položiek tovaru. Prístup k pamäťovej SD karte je jednoduchý a rýchly.

Pohodlný Drop-In systém

Moderný drop-in systém na registračnej pokladnici sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky. Drop-in systém zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní položiek tovaru.

Podľa požiadaviek zákona

Registračná pokladnica Euro-50 Cash je v súlade s platnou legislatívou a spĺňa požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Elcom garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.

Odolná voči otrasom

Pokladnica Euro-50 Cash je odolná voči otrasom, preto je vhodná na používanie aj v náročnejších prevádzkových podmienkach.

Spoľahlivá a rýchla termo tlačiareň

Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov! Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. Kvalitné termo pásky Elcom vám garantujú stálosť tlače na účtenkách minimálne 5 rokov!

  Počet tovarových položiek10
  Možnosť rozšírenia PLUnie
  Zásoby PLUnie
  Počet tovarových skupín (DPT)2
  Počet pokladníkov2
  Práva pokladníkovprístup do režimov X, Z, T, P
  Počet úrovní DPH4
  Funkcia náhľadu PLU a vyhľadávania PLU počas predaja v R režimenie
  Počet znakov v názve PLU24
  Horné textové logo9 riadkov
  Dolné textové logonie
  Počet znakov v riadku loga24
  Veľké a malé, zvýraznené, zvláštne znakyáno
  Jazyk programovaniaSK
  Jazyk na účtenkáchSK
  Jazyk na uzávierkachSK
  Uzávierkydenné, prehľadové, intervalové, PLU, DPT, pokladníkov, flash, zásuvky
  Tréningový režimáno
  Pamäťová kartaáno
  Elektronický žurnáláno
  Displej účtujúceho2x16 znakov bez podsvietenia
  Displej zákazníka10-miestny bez podsvietenia
  Základná klávesnicaneprogramovateľná, 30 klávesov
  Rozšírená klávesnicanie
  Priemerná rýchlosť tlače12 riadkov/s
  Šírka pásky57mm
  Spôsob výmeny páskydrop-in
  Maximálny návin pásky45mm
  Tlač EAN kódovnie
  Adaptér100-240 V / 12 V DC, 1A
  Akumulátor2000 mAh / 7,4 V
  Spotreba energiemax. 10 W
  Komunikačné rozhranie1x USB
  Funkcia fiskálnej tlačiarnenie
  Tlač QR kódov na bločkovú lotériuáno
  Komunikačné protokoly ATOS NVIS + Verifon (Tatra banka, ČSOB)áno
  Farbasvetlá
  Rozmery Š x V x H140 x 90 x 217 mm
  Hmotnosť0,65 kg
  Záruka24 mesiacov
Path: > > Euro-50 i/O Cash svetlá

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Súvisiace články